Guangzhou Jiale Electronics Co, Ltd

Profesyonel Sahne Aydınlatma Ekipmanları, Harika Sahne Etkisi

En İyi Kalite Mükemmel Hayat Verir

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Guangdong Jiale Electronics Co.,Ltd

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Guangdong Jiale Electronics Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Guangdong Jiale Electronics Co.,Ltd Sertifikalar
Quick delivery and great price,that's the most impressive services,you've been providing!!

—— Javier (Spain)

Thank you for providing me high quality stage lighting fixtures, my clients said their lighting effects are very good, and durable.

—— Victor (Mexico)

Hi,Miss Zhang, Your moving heads and par can lights are very popular and sell well.I will contact you to order more as soon as possible.

—— Sameer(US)

The 24 * 10 watt bar is great.

—— Ulrich(Germany)

Guangdong Jiale Electronics Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7
Guangdong Jiale Electronics Co.,Ltd Guangdong Jiale Electronics Co.,Ltd Guangdong Jiale Electronics Co.,Ltd Guangdong Jiale Electronics Co.,Ltd Guangdong Jiale Electronics Co.,Ltd Guangdong Jiale Electronics Co.,Ltd Guangdong Jiale Electronics Co.,Ltd
Exhibition customer visit our factory 2017 Fair invitiation(Exhibition) 2017 Fair invitiation(Exhibition) 2017 Fair invitiation(Exhibition) 2017 Fair invitiation(Exhibition) 2017 Fair invitiation(Exhibition)

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Jiale
No. Çalışanları : 11~50
Yıllık satış : 5 million-10 million
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 80% - 90%
Guangzhou Jiale Electronics Co, Ltd , Guangzhou Baiyun semtinde, rahat trafik ve zarif çevreyle güzel bir yerde bulunmaktadır. Jiale, sahne ışık ve sergi konut aydınlatma araştırma ve geliştirme, üretim ve satış konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir servis tipi şirkettir. Jiale şimdi, zamanın, yüksek kalitenin ve servis sonrası güçlü ekibinin takipçisi olan ileri teknoloji ve trend tasarımı konseptiyle ünlü bir markadır.

Kurulduktan bu yana, bilimsel ve teknolojik yenilikçiliğe, insan odaklı, fikrimizi geliştirmek için ısrar ediyoruz. Ayrıca, yetenek ekip oluşturma değer, üst kalite yönetim kadrosu, mühendislik ve teknik personel bir grup yetiştirmek gibi iyi eğitimli işçi ekibi.

İş ölçekli genişleme ile, ticaret kolaylığı için Hong Kong Jiale Sahne ışık Limited kayıtlı.
Tüm üretim prosesi ve sistemi modern işletme yönetiminin standartlarını takip ediyor, kusursuz kalite testi, izleme, izleme ve geri bildirim sistemleri içeren tüm ürünler bilimsel yönetim modu ile çalışıyor. Ürünlerimizin kalitesini garanti altına almak için, aynı zamanda tüm kalite kontrol sistemini kuruyor ve tüm ürünlerimiz CE, ROHS, SGS uluslararası güvenlik sertifikalarını onaylıyor

Firmamızın ana ürünleri şunlardır: Kafa serisi, Yüksek güç LED Serisi, LED efekt ışığı, Sergi aydınlatma vb Hareketli Biz teknoloji ile birlikte sahne hafif ürünler ileri itecektir. Ürünlerimiz yaygın sahne, kabin, konferans salonu, şehir parlak proje vb kullanın.

Ürünleri şimdi Amerika, Avrupa ve diğer yabancı ülkelerde popüler Jiale pazar yüksek kaliteli ve etkili hizmet olarak, gelişmiş tasarım ve mükemmel işçiliği için sürekli genişleyen, son derece kabul var ve müşteriler tarafından belirlemek ve iş göstermek.

Sürekli olarak yeni ürünler geliştireceğiz ve tutarlı bir şekilde yeni prosesler uygulayacağız ve ürün kalitesine dikkat edeceksiniz. Satış sonrası servis ve imaj sonrası. Kalbimiz ve ruhumuzla farklı müşteriler için birinci sınıf hizmet sunmak. Gelişimi birlikte araya getirelim, birlikte parlaklık yaratalım!

İletişim bilgileri
Guangdong Jiale Electronics Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Kelly

Tel: 86-13609737256

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin